Ručne maľovaná svieca zo včelieho vosku

Prinášajú sviečky čisto ručnej práce a to len z vlastnej produkcie. Všetky dielka sú výtvorom šikovných rúk kreatívnych ľudí. S použitím kvalitných surovín vytvárajú originálne darčeky pre radosť a potešenie.

Spoločnosť SPIN s.r.o. sa zaoberá produkciou ručne vyrábaných a ručne maľovaných sviečok. Firma bola založená v roku 2004. Dielňa sa nachádza v osade Žadovica pri obci Krajné. Dielňa je celoročne dostupná verejnosti, kde si môžu návštevníci obzrieť samotnú výrobu, vyskúšať si zdobenie sviečok, poprípade zakúpiť originálne výrobky.

Sviečky sú ručne vyrábané a ručne maľované. Materiál použitý na výrobu sviečky je prírodný včelí vosk od regionálnych dodávateľov bez pridaných aditív a aromatických látok. 

Proces výroby sviečky začína roztopením vosku, ktorý sa nalieva do vopred pripravenej formy. Nasleduje vloženie knôtu do formy, po celú dobu nalievania vosku do formy je knôt napnutý. Vosk je prilievaný do formy pomaly a po vrstvách. Po vychladnutí sa sviečka retušuje a začisťuje škrabkou. Potom sa na sviečku nanáša patina a na záver je ručne domaľovaná. 

 

Kontakt:

SPIN s.r.o.
Vladimír Verner
Žadovica 841
Krajné 906 16
mobil: 0915 722 017
e-mail: spinshop@spinshop.sk
www.spinshop.sk  


Hodnotiť tovar

najlepšie hodnotené produkty, služby a zážitky

Regionálne značky